19.03.2018

Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı

Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı
İşte o mektup;

"Bulunduğunuz görevde sahip olduğunuz sorumluluklar, İYİ Parti olarak bizlerin taşıdığı sorumluluklarla örtüşmektedir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, kadına dair tüm sorunların çözümünde birlikte hareket etmenin önemine inanıyorum. Zira, "kadına dair sorun"dan söz ediyor olmak toplumun bütünüyle ilgili sorunlardan söz ediyor olmaktır.

Ülkemizdeki mevcut koşullar, kadına, çocuğa dair sorunların çözülmesi şöyle dursun, giderek derinleşmesine neden olmaktadır. Kadına ve onun temsil ettiği tüm alanlara dair çözümler asla ve kat'a kadınla empati kurmayan, kuramayan, buna niyetli de olmayan bir yönetim anlayışla çözülemez. Bu gerçeğin sizler de farkındasınız.

Biz kadınların hep birlikte olarak korku duvarını yıkmaktan başka çaremiz bulunmamaktadır.

Sizler de çok iyi bilmektesiniz ki, bugün ülkemizde kontrol dışı, denetlenemez, empati yoksunu bir cumhurbaşkanı vardır. O Cumhurbaşkanı, çocuklarımızın eğitim durumundan, bir kısmının uğradığı tacize, kadınlarımızın yaşadığı şiddet ve cinayetlerden, çalışma koşullarına kadar her duruma, sadece ve sadece kendi gücüne hizmet edecek bir çerçeveden bakmaktadır.

Çünkü, o Cumhurbaşkanı kadınların ve çocukların sorunlarına odaklanamayacak kadar kendisine odaklanmış durumdadır. O Cumhurbaşkanı ihtiras tramvayına binmiştir. Başkanlık ihtirası, insanlara insan gibi bakmasını engellemekte, sadece oy sayısı gibi görmesine yol açmaktadır. Kendisi için, başkanlık uğrunda feda edilemez bir şey yoktur.

Bugün ülkemizde, ihtiras ağına düşmüş Cumhurbaşkanını şikâyet edecek, kontrol edebilecek tek bir yer kalmıştır, o da Emine Erdoğan hanımefendinin kendisidir. Hanımefendiden istirhamımız eşleri beyefendiye "biraz da evde oturmasını" söylemesidir.

Türkiye'yi bu ihtiras ağından kurtaracaksa kadınlar kurtaracaktır; çalışanı çalışmayanı, evlisi bekârı, uzun saçlısı kısa saçlısı, genci yaşlısı, okumuşu okumamışı, çokbilmişi hiç bilmemişi, başı kapalısı başı açığı, gözlüklüsü gözlüksüzü, tırnağı ojelisi eli nasırlısı, şalvarlısı eteklisi, çocuklusu çocuksuzu kadınlarımızın hepsi bir olacak, güzel ülkemizi kısır döngüden çıkaracaksa onlar çıkaracaktır.

Sokaklarımızın kadın kahkahalarıyla ve çocuk gülüşleriyle dolacağı günler için, Türkiye'yi daha huzurlu ve mutlu günlere götürmek için, tüm kadınlarımızın babalarına ve kardeşlerine, eşlerine ve oğullarına, arkadaşlarına ve dostlarına İYİ Parti'ye destek vermeyi öğütlemesini istiyorum.Biz kadınların önünde Kurtuluş Savaşı'nda yedi düvel duramadı, bunlar da duramaz.Şimdi hepimizin umut edebileceği bir yol var, siz varsınız biz varız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyor, birlikte yürümeyi umut ediyoruz.

Desteğime ihtiyaç duyduğunuz her konuda lütfen aşağıdaki telefon numaramdan beni ararsanız çok mutlu olurum."

Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Ve Arkadaşınız

Cep Tel: 05063333373
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Ahmet Süslü4 gün önce
syn. genel başkanım meral akşener hanfendiyle,bu numaradan ben de görüşebilirmiyim? selam ve saygılarımla...
Ilyas dongel1 hafta önce
yolun dogruluk yolu devam et bacim arkandayizz fethiyeye gelirisen bir cayimizi icermisin irtibat tel 054154284400 .05340785353
Nusret 1 hafta önce
yolun açik olsun allah yolunda engelleri kaldırır inşa allah
Şerife Bayrak1 hafta önce
kadınlar olarak sizinle gurur duyuyorum ve didim ilçe başkanlığında kadın ve aileden sorumlu başkan yardımcısı görevi yapıyorum sizinle türkiye iyi olacak saygılarımla
Tarık akdeniz 1 hafta önce
ben 20008 den beri işsizim neolur bize yardım edin meral abla
İsmail Hakyemez 1 hafta önce
her şey düşüncede başlar guzel dusuncelerinizin ve cıktıgınız hak adalet younda size camur atanların attıkları camur ellerine yapısacaktır sizinleyiz
Cengiz KÖSE1 hafta önce
bütün içtenliğimizle ailecek yanınızdayız.iktidarı ele alınca usülsüzlüklerin cezalandırılması ve kaybolan milli değerlerimizi tenine gideceğinize canıı gönülden inanıyor güveniyoruz.
Necati1 hafta önce
basarıkanızını devamını dılıyorum. memleketin size şhtiyacı var. ıyı ki varsınız
tolga tunc1 hafta önce
turkiyemizde meral hanim gibi abla ve bacilarimiz analarimizin cogalmasi dilegimle ve tum kalbimle destekliyorum yaratanım yolunu sonuna kadar açık tutsun.
Halil Başaran İYİ Parti Didim ilçe başkanı1 hafta önce
türkiyemde yıllardır özlediğim tablo.ilçe teşkilatımda bunun içindir ki cinsiyet kotası yüzde ellidir.