11.12.2018

Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı

Akşener, cep numarasını verdiği bir mektup yayınladı
İşte o mektup;

"Bulunduğunuz görevde sahip olduğunuz sorumluluklar, İYİ Parti olarak bizlerin taşıdığı sorumluluklarla örtüşmektedir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, kadına dair tüm sorunların çözümünde birlikte hareket etmenin önemine inanıyorum. Zira, "kadına dair sorun"dan söz ediyor olmak toplumun bütünüyle ilgili sorunlardan söz ediyor olmaktır.

Ülkemizdeki mevcut koşullar, kadına, çocuğa dair sorunların çözülmesi şöyle dursun, giderek derinleşmesine neden olmaktadır. Kadına ve onun temsil ettiği tüm alanlara dair çözümler asla ve kat'a kadınla empati kurmayan, kuramayan, buna niyetli de olmayan bir yönetim anlayışla çözülemez. Bu gerçeğin sizler de farkındasınız.

Biz kadınların hep birlikte olarak korku duvarını yıkmaktan başka çaremiz bulunmamaktadır.

Sizler de çok iyi bilmektesiniz ki, bugün ülkemizde kontrol dışı, denetlenemez, empati yoksunu bir cumhurbaşkanı vardır. O Cumhurbaşkanı, çocuklarımızın eğitim durumundan, bir kısmının uğradığı tacize, kadınlarımızın yaşadığı şiddet ve cinayetlerden, çalışma koşullarına kadar her duruma, sadece ve sadece kendi gücüne hizmet edecek bir çerçeveden bakmaktadır.

Çünkü, o Cumhurbaşkanı kadınların ve çocukların sorunlarına odaklanamayacak kadar kendisine odaklanmış durumdadır. O Cumhurbaşkanı ihtiras tramvayına binmiştir. Başkanlık ihtirası, insanlara insan gibi bakmasını engellemekte, sadece oy sayısı gibi görmesine yol açmaktadır. Kendisi için, başkanlık uğrunda feda edilemez bir şey yoktur.

Bugün ülkemizde, ihtiras ağına düşmüş Cumhurbaşkanını şikâyet edecek, kontrol edebilecek tek bir yer kalmıştır, o da Emine Erdoğan hanımefendinin kendisidir. Hanımefendiden istirhamımız eşleri beyefendiye "biraz da evde oturmasını" söylemesidir.

Türkiye'yi bu ihtiras ağından kurtaracaksa kadınlar kurtaracaktır; çalışanı çalışmayanı, evlisi bekârı, uzun saçlısı kısa saçlısı, genci yaşlısı, okumuşu okumamışı, çokbilmişi hiç bilmemişi, başı kapalısı başı açığı, gözlüklüsü gözlüksüzü, tırnağı ojelisi eli nasırlısı, şalvarlısı eteklisi, çocuklusu çocuksuzu kadınlarımızın hepsi bir olacak, güzel ülkemizi kısır döngüden çıkaracaksa onlar çıkaracaktır.

Sokaklarımızın kadın kahkahalarıyla ve çocuk gülüşleriyle dolacağı günler için, Türkiye'yi daha huzurlu ve mutlu günlere götürmek için, tüm kadınlarımızın babalarına ve kardeşlerine, eşlerine ve oğullarına, arkadaşlarına ve dostlarına İYİ Parti'ye destek vermeyi öğütlemesini istiyorum.Biz kadınların önünde Kurtuluş Savaşı'nda yedi düvel duramadı, bunlar da duramaz.Şimdi hepimizin umut edebileceği bir yol var, siz varsınız biz varız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyor, birlikte yürümeyi umut ediyoruz.

Desteğime ihtiyaç duyduğunuz her konuda lütfen aşağıdaki telefon numaramdan beni ararsanız çok mutlu olurum."

Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Ve Arkadaşınız

Cep Tel: 05063333373
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Suleyman 5 ay önce
sayın başkanımızla görüşmek isterim kendisiyle sayın başkanıma uygun gururse
oznurcuruk6 ay önce
bizede yardimci olursaniz seviniriz
Gulan Balli6 ay önce
bir konusmasinda erdoğan islamin guncellenmesine deginmisti acaba nedemek istemisti buna hic kimse deginmedi sizi destekliyoruz
fatma 6 ay önce
sizi sonuna kadar destekliyeceğiz fakat sizden tek istediğimiz adalet buna çok ihtiyacimiz var çok mağduriyetler yaşanıyor .yolunuz açık olsun
Çetin Göksu Odtü Öğr. üyesi6 ay önce
biz öğretim üyeleri sizlerin kazanmasını istiyoruz kazanmanız için gereken bilgi ve bilimsel destekleri vermeye hazırız. başarılar dileriz.
nevin yıldirim6 ay önce
sayın meral hanım yolunuz açıkolsun sizinle konuşmak ve görüşmek istiyorum siz benim 5 çocuğumun güneşi olabilirsiniz sizin desteğinize ihtiyaçları var
Hamza saka6 ay önce
selamün aleyküm ben abla size ulaşmak istiyorum nasıl ulaşabilirim inşallah abla allah'ın izniyle inşallah bana bir cevap gönderirsiniz sizinle konuşmak isterim
Sabri Deveci 6 ay önce
sn başka nim sizinle konuşmak istiyorum beni mutlu eder siniz teşekkür ederim