11.12.2018

Akşener'den, Özdemir'e şeker fabrikası cevabı

Akşener'den, Özdemir'e şeker fabrikası cevabı
Kişisel Twitter hesabından 8 Mart’la ilgili bir paylaşımda bulunan Akşener’in tweet’inin altına Özdemir, "Meral Hanım merhaba… Şeker Fabrikalarının kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Madem kimse sormuyor, sizin de değineceğiniz yok, ben sorayım bari..” diye yazdı. Çeşitli televizyon kanallarında konuyu gündeme getirdiğini belirten Akşener de, şu cevabı verdi: 

"Cüneyt Bey, Cargill'in Akp hükümetine rapor sunduğu günden bu yana, şeker fabrikalarımızın satışı ve Cargill oyunu, her konuşmamın konusu... "Sattırmayacağız" dedim ve demeye de devam edeceğim. Belki uzaklarda olduğunuz için duyulmamış olabilir.”

Bir süredir ABD’de yaşayan Özdemir, benzer bir soruyu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na da yöneltmiş ve "Cüneyt Bey, ülkemiz için çok önemli olan bu meseleyi sizinle 'saadet çayı' eşliğinde konuşmak isterdim” cevabını almıştı.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Cengiz KÖSE9 ay önce
ben akşener hanıma inanıyor ve sonuna kadar destekliyorum, ben ve ailem her zaman yanındayız.bir kadın bir ana olarak bu haksızlığın peşini bırakmayacağını ve cezasını vereceğini biliyoruz canıı gönülden diliyoruz