12.12.2018

Bol yıldızlı gece!

Bol yıldızlı gece!
 Sanatçının “Yıldızlı Şarkılar” albümünün başarısını da kutlandığı davete birçok ünlü katıldı.

“Yıldızlı Şarkılar” albümü ile büyük bir başarıya imza atan Yıldız Tilbe önceki akşam Portaxe’te sanatçı dostlarına iftar verdi. Davete albümde yer alan Merve Özbey, Mabel Matiz, Koray Avcı, Cem Belevi, Derya Uluğ, Elif Kaya, Emrah Karaduman, Selim Çaldıran, İlyas Yalçıntaş, Niran Ünsal, Asil Gök, Bahadır Tatlıöz’ün yanı sıra Rober Hatemo, Aslı Hünel ve Suat Suna gibi ünlü isimler katıldı. Yemek öncesi soruları yanıtlayan Yıldız Tilbe, sözlerine sanatçı dostlarına teşekkür ederek başladı. 

Bol yıldızlı gece

AJDA SEVER BENİ

Ardından albümde yaşanan şarkı krizine değinen Tilbe, “Ajda Pekkan, ‘Kış Güneşi’ adlı şarkıyı okumak istedi. Niran (Ünsal) ve Hande (Yener) de aynı şarkıyı söyleyince ilk albümde olmak istemedi. Ama bir dahakinde olur. Beni sevdiğini düşünüyorum” dedi.

Bol yıldızlı gece

Aleyna Tilki’nin “Yalnız Çiçek” şarkısındaki performansını çok beğendiğini de dile getiren Tilbe, “Ona çok yakıştı. Ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” diye konuştu. 

Bol yıldızlı gece

Playback krizi

Albümde “Kış Güneşi” şarkısını hem Niran Ünsal hem de Hande Yener seslendirdi. Gecede Niran Ünsal şarkısını seslendirmek için sahneye çıkınca playback krizi yaşadı. Ünsal’ın seslendirdiği şarkı yerine Hande Yener’in söylediği şarkı çalınınca şarkıcı duruma “Bu değil diye ”müdahale etti. 

Bol yıldızlı gece

Şarkıcı Derya Uluğ, müzisyen sevgilisi Asil Gök’le davete katıldı. 


Bol yıldızlı gece

Bol yıldızlı gece


 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.