12.12.2018

Demokrat Gençler'den seçim atağı

Demokrat Gençler'den seçim atağı
Afyon'da İYİ Parti Afyon 1.Sıra Milletvekili Adayı ve DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı merkeze alan ve #HarbidenYeter hashtagiyle Facebook üzerinden başlayan kampanya ile Afyonlu seçmene “Daha iyi, daha mutlu, daha güzel bir Türkiye mümkün” mesajı verildi. Demokrat Partili gençlerin seçimlerde sandıklara sahip çıkmak konusunda da hazırlıkları bulunuyor. Özellikle Ankara şehir merkezinin dışında kalan ilçelere müşahit görevlendirme konusunda çalışmalara başlayan gençler, siyasette her zaman son sözü milletin söylediğini, demokrasilerde en yüce değer olan millet iradesinin sandığa olduğu gibi yansıması gerektiğini belirtiyor. Demokrat Parti Gençlik Kolları bir yandan da yaklaşan yerel seçimler için hazırlıklar yapmaya başladı. Gençlik Kolları Genel Başkanı Polat Üründül, farklı şehirlerdeki çalışma arkadaşlarından yaşadıkları yerlerle ilgili sorunlara dair raporlar topladıklarını ve bunu yerel seçim zamanı
değerlendirmesi için genel başkanlarına sunacaklarını belirtti.
 
Üründül; “ Örneğin İzmir'in kuzeyinde Çandarlı limanı yapılıyor. Bir yerde hizmet yapılıyorsa bu takdir edilmesi gereken bir davranıştır. Başka bir parti yapıyor diye bir projeyi kötülemek ahlaki olarak doğru değil. Fakat Çandarlı'nın dünyanın en yüksek oksijene sahip yerlerinden olan bir doğa cenneti olduğunu unutmamak gerekiyor. Bakırçay havzasının doğal dengesi bozulursa bu ilerde bölgeye yönelik büyük zararlar verebilir. Yetkililerin bu konuda hassas olması gerekiyor. Bu konuda genel başkanımıza sunmak üzere bir rapor hazırlıyoruz. Yakın zamanda Şırnak ile ilgili raporumuzu da tamamladık. Örneğin orada da yapılacak şehir hastanesinin merkeze uzaklığı en büyük sorun. Ayrıca temeli biz iktidardayken 1997'de atılan, ancak hain terör örgütünün eylemleri yüzünden bitirilemeyen Şırnak-Cizre Karayolunun da acilen bitirilmesi gerekiyor. Böylece Doğu Karadeniz ve Doğu illerimiz Şırnak üzerinden İran ve Irak'a bağlanacak. Bize düşen bu tür bilgileri data haline getirerek genel başkanımıza sunmak” ifadelerini kullandı.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.