14.11.2018

Ekonomi çökmüş ve göçmüş durumda

Ekonomi çökmüş ve göçmüş durumda
Kalaycı, vatandaşın İYİ Parti’ye güvendiğini belirterek, “Biz de önce Allah’a, sonra da genel başkanımız Meral akşener’e güveniyoruz. Bu güveni de boşa çıkarmayacağız” dedi.İYİ Parti Isparta Atabey İlçe Başkanı Ata Kalaycı, ilçe teşkilatı olarak çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Parti binasını tutarak yola koyulduklarını söyleyen Başkan Kalaycı, “İlk olarak parti binamızı tutarak gerekli malzemelerle hazır hale getirdik. Her kesimden halkımızla birebir görüşüp yönetim kurulumuzu oluşturduk. Yönetimimiz 21 kişik. 5 tanesi bayan. Her partiden görüşe sahip olup, AKP’den, CHP’den MHP’den istifa ederek bize katılan arkadaşlarımız var” dedi.

BİREBİR GÖRÜŞÜYORUZ

Her kesimden insanlarla birebir görüşerek İYİ Parti’yi anlattıklarını da söyleyen Başkan Kalaycı, “Görev aldıktan sonra herkesle birebir görüşme yaptım. Görüştüğüm halkımızda çekingenlik, korku olayını sezdim bu var. Buna rağmen bana özelden mesaj atanlar, kayıtları soran çok insan var. Başkanım bizde varız falan diyorlar. Binaya gelip görüşme yapamıyoruz ama ilk seçimde oy vereceğiz diyorlar. Çok yoğun bir ilgi var. İlçe binamız, malzemelerimiz her şeyiimiz hazır. 1 hafta içerisinde tamamladım. Öncelikle parti daha yeni doğdu. Bu partinin yürümeye başlaması gerekiyor. Parti programına uygun bir şekilde halkımızla birebir görüşüyoruz” ifadelerini kullandı.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ

Seçmen çalışmaları için de startı verdiklerini söyleyen Başkan Kalaycı, “Kapı kapı dolaşacağız. Herkese ülkenin durumunu hallerini soracağız. Herkes hayır diyecektir bundanda eminim. Artık güleryüz görmemiz mümkün değil. İktidar olduğumuz zaman yapacaklarımızı tek tek anlatacağız. Ekonomi çökmüş ve göçmüş durumda. Kaldırılmayan riyakatli insanların başa geleceği o insanlardan oluşan kadrolarla yapacaklarımızı söyleyeceğiz. Önce Allah’a sonra Meral Akşener ve ekibine güveniyoruz” dedi.

HERŞEY İYİ OLACAK

Başkan Kalaycı son olarak parti olarak amaçlarının ülkenin menfaatleri doğrultusunda olduğuna da dikkat çekerek, “ İYİ Parti olarak hedefimiz iktidar olmaktır.Ülkemin güzel insanlarını ayrıştırmadan birlik ve beraberlik içinde bayram sofrasında buluşturmak istiyoruz. Çünkü bu konuda artık ülkemizin vakit kaybetme gibi bir lüksü yok. Artık işçinin memurun çiftçinin esnafın emeklinin kısacası 80 milyon vatandaşımızın yüzünün güldüğü bir Türkiye istiyoruz.Allahin izniyle her şey İYİ olacak, herşey İYİ Parti ile olacak” şeklinde konuştu.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.