09.12.2018

İYİ’lerden Akşener’e Destek

İYİ’lerden Akşener’e Destek
Yaklaşık elli gönüllü, miktarına önem vermeden İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’e bağış yaptılar.

Borazanlar Mahallesindeki bir banka şubesinde buluşan gönüllülere, İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve birinci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Aydın destek oldu. Gönüllülerin az çok yaptığı bağışlar için teşekkür eden İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, “Biliyorsunuz İYİ Parti bir halk hareketi. Bu hareket, hazine desteği olmadan, kimseden sponsor desteği almadan, gönüllülerinin çabalarıyla büyüyen, gelişen bir parti. Bu noktada da karınca kararınca üyelerimiz, arkadaşlarımız Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye destek olmak için bağışta bulundular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu vesileyle de bağışta bulunmak isteyen vatandaşlarımız, TC kimlik numaralarını belirterek Ziraat ve İş Bankasında belirlenen hesaplara para yatırabilirler” dedi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.