09.12.2018

Saadet Partisi'nden İYİ Parti'ye ziyaret

Saadet Partisi'nden İYİ Parti'ye ziyaret
Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi Gençlik kolları 7. Ve 9. Bölge başkanları, Gaziantep il başkanı ve teşkilat başkanının da olduğu bir heyet bugün İYİ Parti Gaziantep Gençlik kolları il başkanlığını ziyarette bulundu.

İYİ Gençlik Gaziantep İl Başkanı Uğur İbili ve yönetiminin ev sahipliğinde geçen programda ülkenin gündem maddeleri üzerine istişare edildi. Önümüzdeki süreçte siyasi partiler adına gençlerin önemi vurgulandı.

Dış politikadan, iç politikaya eğitimden, demokrasiye gençlerinde söz sahibi olabileceği ve çözüm önerileri sunabileceği konuşuldu. Bilinçli bir toplum oluşturabilmek adına yapılması gereken çalışmalardan bahsedildi. Ayrıca seçim güvenliğine yönelik fikir alışverişi yapıldı. Gençlerin oylarına neden sahip olmaları gerektiği hususunda fikirler beyan edildi.

Toplantı sonrasında Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Abdulkadir Karaduman İYİ Gençlik Gaziantep İl Başkanı Uğur İbili’ye “Necmettin Erbakan’ın Davam” kitabını hediye etti.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.