17.12.2018

Çeviri Hizmetleri

Çeviri Hizmetleri
Çeviri,söz anlatımın ya da yazı içeren her türlü metnin, kullanılan anadilden farklı bir dile ya da farklı bir dilden kullanılan ana dile sözlü ya da yazılı olarak bire bir ifadeyle aktarılması, tercüme edilmesidir.

Çeviri Hizmetleri,günlük hayatta veya iş hayatında kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarına göre, yabancı dilde yazılmış belgeleri için tercüme işlemini yerine getirmektir.

Bir dilde anlatılan içeriği başka bir dilde aynı ifadeyle yazılı olarak anlatmak işlemi tercüme platformunda alanında uzmançevirmenler tarafından gerçekleştirilir.

Tercüme hizmetini istediğiniz çeviri kalitesinde, hızlı ve ekonomik almak istiyorsanız, Protranslate.net internet adresimizde size bu ayrıcalığı yaşatma garantisi veriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı online çeviri hizmetleri platformunda profesyonelliğini kanıtlayan Protranslate, 2014 yılı Kasım ayından bu yana üstün kaliteli hizmete yaptığı yatırımlarla tanınıyor. Dünya kalite standartlarında verdiği tercüme hizmet, memnun müşteri portföyünü her geçen gün artırıyor. Alanında uzman ve profesyonel tercüman kadrosu ve güçlü ekibiyle günümüzonline tercüme platformunda çeviri sektörünün öncüsü konumundadır. Profesyonel Tercüme, Yeminli Tercüme, Paraphrasing ve Editörlük, Redaksiyon olmak üzere 4 kategoride itinayla gerçekleştirdiği çeviri çalışmalarını; Online canlı destek hattı ile 7/24 kesintisiz yürütmektedir.

Çevirmen ve Yeminli Tercüman sayısı 150’den fazladır. İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça gibi 40’tan fazla yabancı dilde tercüme hizmeti kapasitesiyle, kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet politikasıyla rakiplerini geride bırakmıştır.
Acil çeviri kolaylığı için https://www.protranslate.net/tr/ceviri-hizmeti/ adresimizden vakit kaybetmeden bilgi alabilirsiniz. Online sistemimize yüklediğiniz belge veya dosyalar hızlı bir şekilde işleme alınır. Çeviri konusuyla ilgili alanında uzman çevirmene yönlendirilir ve tercümesi yapılan belgeler belirttiğiniz tarihte tarafınıza ulaştırılır.

Resmi Kurumlara verilecek bazı tercüme yazılarının geçerli olabilmesi için; Yeminli Tercüman çevrilmişve imza ile kaşesinin de olması gerekir. Ayrıca bu belgelerin Noter onay işlemi Protranslate sorumluluğu altında tarafımızdan yaptırılır. Islak imza ve kaşeli olarak tarafınıza kısa sürede gönderilir.

Müşterilerimizin her türlü haklarının gizliliği ve korunması açısından, kurumsal ve bireysel kimlik, belge ve çeviri gizliliği en hassas şekliyle korunmaktadır.
 
 
 
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.